MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 6961464
nr 696 1464
Skrivbordsstol
höj- och sänkbar, Tidigt 1900-tal
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 9 maj 2011
kl 18:13:30
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
600 kr